Online kurz: Učíme děti angličtinu doma

Máte rádi cizí jazyky a chcete k nim své děti vést už od mala? Nevíte ale jak na to, chybí vám inspirace a zároveň se tak trochu bojíte, abyste něco nepokazili? Pak jste tu úplně správně.

Stejné otázky se mi honily hlavou před čtyřmi lety, když se mi narodila první dcera. Chtěla jsem, aby měla od narození možnost setkávat se s angličtinou přirozenou cestou. Aby mohla vyrůstat v bilingvním prostředí, i přestože já i můj muž jsme oba Češi. Zároveň jsem ale v našem vztahu nechtěla přijít o mateřštinu. Začala jsem tedy hledat různé cesty, jak ji hravou a přirozenou formou vést k angličtině a jak to skloubit s rodnou češtinou. A zjistila jsem, že takové možnosti jsou v podstatě nekonečné – s rostoucím věkem obou mých dcer vymýšlím a objevuji stále nové. Dnes se má pětiletá dcera plynule domluví anglicky a angličtinu považuje za svou stejně jako češtinu. Mladší dcerka právě začíná své první anglické krůčky, po boku českých.

Celý náš vývoj a všechny moje poznatky, co se u nás doma osvědčilo, co méně nebo vůbec jsem pro vás podrobně zpracovala do našeho jedinečného videokurzu. Součástí víc než 2,5hodinové online inspirace je naše unikátní domácí videotéka, kterou jsme pořizovali v průběhu uplynulých tří let v různých momentech a různých prostředích. Můžete si tak udělat velmi jasnou představu, jak takové hrátky v cizím jazyce v domácím prostředí vypadají.

Kurz je určen pro rodiče, kteří mají děti ve věku 0-6 let. Pokud máte doma malého školáka nebo malou školačku, kteří si stále rádi hrají, najdete v něm také inspiraci.

Součástí kurzu je navíc i spousta praktických a báječných překvapení:

Chcete vědět podrobněji, jak náš online kurz vypadá a co všechno se v něm dozvíte?

A jaké jsou na náš online kurz ohlasy? 🙂

Kurz se mi moc líbil. Dal mi ucelený přehled a načerpala jsem spoustu informací. Je členěn tematicky a kapitoly nejsou příliš dlouhé. Líbí se mi videa, kde lze vše vidět v praxi. Sama bych nevěděla, jak celou problematiku uchopit a kde začít. Ke kurzu je také spousta tištěných materiálů, které jsou zpracovány velmi precizně a můžu z nich čerpat i do budoucna, až bude dcera starší. Kurz všem moc doporučuji, byla to skvělá volba a dobře investované peníze!

Nikola Šváchová


Naprosto mě nadchly tipy na úpravu prostředí - jazykový koutek je úžasný nápad, který se nám neskutečně osvědčil. Velice mi pomohly tipy na práci s dítětem, které angličtinu zpočátku odmítá. S oběma dcerami jsme se zamilovaly do nových říkanek, spoustu jich známe, ale nové nás úplně oslnily. Děkuji za nápad používat maňáska i v domácím prostředí, dcery ho milují a starší si s ním začíná již anglicky sama povídat. Sama se věnuji prodeji anglických knih, nové tipy jsem s radostí uvítala a děkuji za rozšíření obzoru i tímto směrem. Kurz velice doporučuji všem rodičům, a to i těm, kteří chodí na živé lekce angličtiny. Dostanete zde tolik tipů, že začleníte angličtinu do běžného života lehce a s radostí.

Eva Šupčíková


Přemýšlela jsem, jak angličtinu dceři budu předávat. Důležité pro mě bylo, aby ji to bavilo, nadchlo a zároveň to pro ni byl naprosto přirozený jazyk. S manželem jsme oba Češi a angličtinu zařazujeme naprosto spontánně i během našich denních rozhovorů. S Aničkou jsem to chtěla udělat stejně. Tak nějak intuitivně jsem na ni od narození mluvila, používala básničky, písničky a prstové hry, které jsem znala. Pak jsem narazila na kurz DoubleBubble a od té doby si naše anglické hrátky užíváme ještě víc! Vím spoustu tipů a triků, které mi nebyly jasné a které jsem dělala metodou pokus-omyl. Petra mi ušetřila spoustu práce a starostí s tím, jak na to. Baví to nejen Aničku, ale hlavně taky mě. A co si budeme povídat, o tom to také je. 

Pro všechny, kteří chcete, aby vaše děti začaly vnímat jazyk naprosto přirozeně, nenásilně, hravě, s láskou a radostí – tento kurz doporučuji. Celý je krásně a přehledně řazený, Petra vykládá o angličtině velmi mile, zajímavě a profesionálně. Nechybí odkazy na užitečné studie o bilingvní výchově dětí a hlavně - v kurzu je několik domácích videí, kde vidíte, jak to probíhá v praxi s dcerou Májou. To je naprosto kouzelné a inspirující. Navíc dostanete malou knížečku s říkankami, kterou nosíme všude s sebou a karty na říkanky pro denní činnosti, které zdobí naši koupelnu i obývák :-). 

Já jsem nadšená a doporučujeme s Aničkou všema deseti! Péťo a Májo, děkujeme, jste naší velkou inspirací!

Tereza Dědková, Little Bubbles


Díky on-line kurzu Petry Vojtové jsem zjistila, že předávat cizí jazyk nemusí být nic složitého – to mě dřív odrazovalo. Měla jsem pocit, že to pro mě bude zase spousta práce navíc, ale Petra ve svém kurzu názorně ukazuje, že spíš stačí osvojit si několik jednoduchých návyků a zapojit jazyk do každodenní rutiny. Petra vás ve svém kurzu bezpečně provede ověřenými metodami, díky kterým se angličtina stane zcela přirozenou součástí vašeho domova. Vychází přitom nejen z nejnovějších vědeckých poznatků, ale také z vlastní zkušenosti a zkušenosti mnoha dalších maminek, které se vydaly stejnou cestou.

Lucie Gramelová, Nakladatelství Jazykový koutek


Tento kurz je určen pro uvědomělé rodiče, kteří chtějí propojit svůj zájem o cizí jazyky s časem, který stráví se svými dětmi. Společný čas chtějí naplnit aktivitami, které budou zábavné, postavené na společném zážitku a prožívání dobrodružství, na tvořivých aktivitách, a zároveň jejich aktéry obohatí v jejich znalostech cizího jazyka, čímž může přispět ještě k většímu upevnění vzájemných pout. Celý kurz je pro děti i jejich rodiče vstupní branou do světa cizích jazyků. 

Mirka Smíšková, Golden Key