Právě se děje

Chcete vědět, kde se konají zajímavé akce v cizích jazycích pro nejmenší (např. divadélko, předčítání, tvoření, kroužky apod.) nebo takovou akci sami pořádáte? Sledujte tuto stránku nebo mi o akci napište, ráda ji uveřejním.

Chtěli byste pořídit nějakou cizojazyčnou knížku, hračku nebo audio/video podporující cizojazyčný rozvoj vaší ratolesti? Nebo vám doma navíc nějaká přebývá? Vyzkoušejte novou skupinu na FB Used Children’s Books and Toys Czech Republic.


Každé pondělí můžete sledovat Lunch Doodles with Mo Willems – inspirativní povídání a kreslení se světoznámým autorem dětských knih, např. série Pidgeon, nebo Piggie and Elephant.

Jedno z nejznámějších dětských nakladatelství Penguin Books pořádá pravidelná online předčítání dětských knížek – na FB stránkách Penguin Kids.

Podobně můžete sledovat na stránkách newyorského vydavatele Harper Collins – Harper Kids spoustu zajímavých předčítání známých i méně známých dětských knížek.

Báječný autor Oliver Jeffers (např. The Day the Crayons Quit) pro děti v karanténě zase nachystal předčítání na každý všední den: Stay At Home Story Time s podtitulem Staying Home Together But Apart.

Jednou týdně si mohou vaše děti zacvičit jógu a naučit se anglickou básničku s videy na FB stránkách Little Bubbles – Dětská jóga s angličtinou.

A určitě si nenechte ujít pravidelná videa s hravými experimenty v angličtině od Káji a Luka Shipstead z Playground English.